Home Onze Club!
De Limburgse Vleugels Modelbouw Afdeling is een onderdeel van de Aeroclub Limburgse Vleugels (ebzw) te Genk/Zwartberg. Ons doel is modelluchtvaart te promoten en de mogelijkheid bieden om informatie uit te wisselen met andere leden. Ook zijn we voorzien van een aantal modelpiloten die u met plezier de knepen van het vak willen leren, van jong tot oud kan je bij ons terecht om een model vliegtuig leren te besturen.

Onze club bestaat reeds meer dan 50 jaar en is opgericht in 1957, meer informatie over de geschiedenis van de club kan u vinden op de “Geschiedenis” pagina in het hoofdmenu.

Jaarlijks gaan er verschillende evenementen door, waarvoor we u dan ook graag doorverwijzen naar onze "Kalender".

Lidmaatschap kan aangevraagd worden bij één der bestuursleden of in de kantine van EBZW. Leden krijgen een Vlieglicentie, verzekering via de VML, het reglement en een vrije vliegfrequentie. U kan ons contacteren via de "Contact" pagina.

 

 
Banner
Website sponsored by LUMARES - Your Creative Partner
| Copyright © 2005 - 2017 Limburgse Vleugels |
Leden : 59
Artikelen : 39
Weblinks : 1
Artikelen bekeken hits : 228730