Home Onze Club! Heli's
PDF Afdrukken E-mail
Geschreven door Steven   

Het modelheli vliegen is een totaal andere manier van vliegen dan met een vliegtuig. Het is dan ook niet dadelijk voor beginners weggelegd, maar met de huidige generatie heli's bestaan er ook stabielere heli's speciaal gemaakt voor beginners.

Helivliegen is enorm veelzijdig, niet alleen de techniek van het toestel is een totaal andere wereld dan die van de modelvliegtuigen, maar ook het beheersen van de heli zal menigeen verbazen... Een heli kan iedere mogelijke beweging uitvoeren, uiteraard enkel als de piloot het aankan.

Ook is de het elektrisch vliegen de laatste jaren enorm toegenomen. Zo bestaan er reeds kleine 4 en 6 kanaals versies zoals de E-sky, Walkera, Zoom 400 voor indoor gebruik (of om bij rustig weer buiten te vliegen), tot de grotere professionelere elektro heli's die zelfs niet meer moeten onderdoen voor de nitro heli's.

Ook in onze club is indoor & outdoor heli vliegen mogelijk!

 
Banner
Website sponsored by LUMARES - Your Creative Partner
| Copyright © 2005 - 2017 Limburgse Vleugels |
Leden : 59
Artikelen : 39
Weblinks : 1
Artikelen bekeken hits : 228727